אודות
מנחה מובילה, מרצה, יועצת ומאמנת בכירה,בעלת ניסיון ניהולי עשיר, ניסיון של כ-14 שנים בתחום ההדרכה,ההנחיה,הייעוץ וליווי ארגונים ומנהלים בחברות וארגונים רבים.
במשך שנים רבות ניהלתי אנשים, במערכת הצבאית (חיל האוויר), ובתפקידיי הן כראש ענף ברמת המטה והן כמפקדת טייסת מנהלה, הובלתי את הגופים עליהם הייתי אחראית להישגים, כאשר הנעת הכפיפם תמיד הייתה מכוח ההשפעה ולא מכוח הסמכות.
אני מאמינה ויודעת, גם כמנהלת, גם כחברת מועצה, גם כחברת דירקטוריון בשלושה גופים, וגם כיועצת לארגונים גדולים, מזה שנים רבות, שניתן להגיע להישגים בכוח הסמכות, אך כדי לייצר הצלחות, מצוינות, כדי לייצר חיבור של העובדים לארגון, ותחושה של העובד שהוא חלק בלתי נפרד, מהמקום בו הוא עובד, חשוב לדעת מה מניע אותו, להקשיב לו, לכוון אותו ולתת לו כלים להצלחה.
הכוח שמניע אותי הוא החיבור לאנשים, המבט בעיניים שלהם כאשר הם מצליחים, מתגברים על קשיים ומגיעים להישגים.
כאשר אני מגיעה לארגון, אני לומדת את הארגון דרך העובד, דרך ההתמודדויות  והצרכים שלו, ובזכות היכולת שלי להתחבר לאנשים, לתקשר אתם בגובה העיניים, לייצר פתיחות ואמון אני לומדת הרבה מאוד על הארגון ועל הנושאים בהם נכון להתמקד ואותם צריך ליעל.
אני מאמינה שכל ארגון יכול לצמוח ולהגיע להישגים ולתפוקות גבוהות יותר.
המנהלים, בחלק מהארגונים, עסוקים במשימות ובתכנון ברמה האסטרטגית, ולא תמיד יש להם את הזמן או היכולת, להתחבר לעובדים ולמה שמניע אותם, וכאן אני נכנסת לתמונה, ובתהליך משותף עם העובדים והמנהלים אנחנו מייצרים הצלחות.
מניסיוני בשטח, העובדים רוצים להצליח, הם רוצים להיות חלק מארגון מצליח, ותפקיד המנהלים לסייע להם בכך, ותפקידי לסייע למנהלים להוביל את הארגון למצוינות.
אני יודעת שבתהליך יחסית קצר, ניתן להגדיל באופן משמעותי את תפוקות הארגון, הכנסותיו, ולייצר אווירה בה נעים יותר לעבוד.