• עקרונות ההצלחה

  עקרונות ההצלחה יכולים להתאים לכל אחד, לא משנה מה נקודת המוצא, מה נקודת ההתחלה, אבל נדרשת עבודה, אף אחד לא יכול לעשות את השינוי בשבילך...

  אף אחד לא יכול לעשות את הדברים במקומך, רק אתה יכול לעשות את זה לבד, בהרצאה מרתקת, אני נותנת את מפת הדרכים, אתם צריכים לנווט, אני אתן את העקרונות, אתם צריכים ליישם אותם.

  אנו חיים בתקופה בה אנשים יכולים להשיג דברים מופלאים בן לילה, להגיע להצלחות שלא ניתן היה להעלות בדמיון בזמנים קדומים. לעיתים, אנו נתפסים במלכודת של ראיית אנשים מצליחים ביותר כאנשים בעלי כישרון מיוחד, אולם במבט קרוב נלמד שהמתת הכי גדולה שיש לאנשים מצליחים אילו, היא היכולת להביא את עצמם לעשות מעשה, וזה "כישרון" שכל אחד מאתנו יכול לפתח.

  הדבר הכי חשוב זה האימון עד שזה הופך להיות חלק מאתנו...לדוגמא: חשיבה חיובית, כולנו מודעים לחשיבות של חשיבה חיובית, כולנו מדברים על זה, אבל האם אנחנו מצליחים ליישם את הנושא? האם החשיבה החיובית הופכת להיות חלק מאתנו?

  התחומים, הנושאים שהכי קשה לנו איתם, שאנו דוחים ואומרים שהם לא הגיוניים, לא נכונים, לא מתאימים- בדרך כלל אלו הם הנושאים שעליהם אנחנו הכי צריכים לעבוד...מי שעסוק בהסברים למה עיקרון מסוים לא הגיוני, לא ניתן למימוש- זה העיקרון עליו הוא הכי צריך לעבוד...הכי חשוב זה להתחיל ולעבוד בלי להתעסק ב"אפשר/אי אפשר"

  לצורך האימון נדרשת הרבה סבלנות, תשוקה ורצון לקחת אחריות על החיים שלנו ולעשות את השינוי, וצריך לקחת בחשבון שמידי פעם גם ניתקע, מידי פעם מרגישים מתוסכלים...ההצלחה לא מגיעה בן-לילה, את זה יכול לספר לכם כל ספורטאי, מוסיקאי ואומן, הם יודעים שנכשלים ונתקעים עד שמצליחים, ובסוף מי שמצליח זה מי שלא מתייאש, מי שלא מרים ידיים בפעם הראשונה או השנייה שהדברים לא מסתדרים לו.

  אתה הוא המחליט איך להרגיש ולפעול, על בסיס אופני תפיסתך את חייך. לשום דבר אין משמעות כלשהי, פרט למשמעות שאנן מעניקים לו. רובנו העברנו תהליך זה של פרשנות למצב אוטומטי, אך אנחנו יכולים לקחת את הכוח הזה חזרה ולשנות מידית את חוויות העולם שלנו.

  בהרצאה חוויתית ומשתפת נדבר על עקרונות ההצלחה, על ההבדלים שבין אנשים ש"עשו את זה", ובין יתר האנשים, אתן כלים יישומיים וקדימה לעבודה...