לקוחות ממליצים

אבי פרץ, סמנכ''ל משאבי אנוש עיריית ת''א
מרגי מלווה תהליכים בעיריית ת"א מזה שנים רבות.
בחלק מהאגפים החלה מרגי את הליווי בעקבות משברים וכן קושי בהתמודדות עם שינויים. בעבודה מקצועית, תוך כדי מיפוי הבעיות והקשיים, וכן שיקוף נכון של תמונת המצב הצליחה מרגי, בכוחות משותפים עם המנהלים, להוביל את האגפים לתפקוד מיטבי.
מהיכרותי רבת השנים עם מרגי, אני יכול להעיד על מקצועיותה הבלתי מתפשרת, על היכולת שלה להניע ארגונים ולהביאם להצלחה, על יחסי האנוש המצוינים שלה, על היצירתיות והמקוריות המאפיינים את תהליכי הליווי הארגוני שלה,על מתן מענה מדויק ומקצועי לדרישות הלקוח ועמידה בלוחות זמנים."
אבי פרץ, סמנכ''ל משאבי אנוש עיריית ת''א

ענבר סרפר וסרהולץ, מנכ״לית המכללה לקידום מקצועי
מרגי היא אחת המרצות המעולות והמיוחדות שמלמדות במכללה מאז הקמתה. מעבר לידע הרב שהיא מעניקה לעובדים, תוך שילוב דרכים מקוריות וחדשניות להעברת החומר. מרגי מאוד יסודית , בעלת יחסי אנוש מצוינים והקורסים בהם היא מלמדת הם מהמבוקשים ביותר.
בנוסף להיותה מרצה משמשת מרגי כיועצת ארגונית בתהליכים ארגוניים שאנו מקיימים באגפים השונים בהתאם לצרכים, וכן כיועצת ומנחה של פורום הנשים, וגם תפקידים אלו היא מבצעת באופן מקצועי, מדויק וראוי לשבח.
מרגי ניחנה ביכולת לאתר את הצרכים, את הסוגיות איתן נדרש להתמודד ולתת פתרונות יצירתיים ומהירים.
ענבר סרפר וסרהולץ, מנכ״לית המכללה לקידום מקצועי

חגי גול אהרוני, רכזת לימודי השכלה גבוהה
מרגי מנחה בקורסי ההכשרה לעובדי עיריית תל אביב – יפו.
מעבודתי רבת השנים עם מרגי בסקטורים שונים (כגון אגפי הגבייה, תברואה, חנייה, פיקוח) ובנושאים רבים ומגוונים (ליווי מנהלים, חונכות, תהליכי עבודה, שירות, העצמה נשית ועוד), אני יכולה להעיד על התוצאות הגבוהות בשטח, אליהן אנו מגיעים בסיום התהליכים אותם מרגי מובילה.
העבודה עם מרגי תמיד נעימה, מפרה, והתגובות מהשטח תמיד חיוביות עם "טעם של עוד.."
מרגי בונה את הסדנאות והקורסים במקצועיות, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, ואופן ההנחיה שלה מעורר מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים.

חגי גול אהרוני, רכזת לימודי השכלה גבוהה

שבי שמלו סמנכ''ל משאבי אנוש
גב' מרגי עוזר משמשת כיועצת אירגונית מזה מספר שנים בארגון העובדים ובבית החולים.
למרגי יכולות להיטמע ולהכיר את ביה"ח לעומקו ולרוחבו.
יכולות האבחון והפרואקטיביות של גב' עוזר הביאה אותנו לשינוי תפיסתי ולתהליכים ארגוניים ביה"ח ובאגפים השונים, מעבר לכוונתנו הראשונית.
הובלת רה-ארגון באגף משאבי אנוש רחב מאוד מחד ותכליתי מאידך, כל זאת בהובלה   דומיננטית של גב' מרגי עוזר.
מודה על הליווי האישי, המקצועי ותמיכתך לאורך כל הדרך! 


שבי שמלו סמנכ''ל משאבי אנוש

שרה אביב ברנשטיין ס.מנהלת שירותים אמבולטוריים
מרגי ליוותה ומלווה אותנו בתחום העצמה נשית ויצירת פלטפורמה להפעלת עובדות העירייה בתחומי תוכן שונים כהעצמה מקצועית ,פעילות לטובת הקהילה ועוד.

מרגי השתלבה באיכילוב, במערך האמבולטורי, בתוכנית העבודה כמובילה ייעוץ ארגוני במרפאה לבריאות הפה,מכון גסטרו ,שיקום הלב ועוד...הליווי שולב בהבניית נהלי עבודה ,שגרות ניהול ועבודה סדנאית עם הצוות.

במקביל מרגי מעבירה סדנאות לאחראיות מרפאה להתמודדות במצבי קונפליקט מורכבים, המאפיינים את העבודה בבית החולים, העבודה עם מרגי יוצרת שינוי ,מעצימה וממקצעת הן את המנהלים והן את העובדים.


שרה אביב ברנשטיין ס.מנהלת שירותים אמבולטוריים

גלי וייס, סמכ''ל סיעוד ואחות ראשית המרכז הרפואי שערי צדק
מרגי , יועצת ארגונית מקצועית המלווה אותי מאז כניסתי לתפקיד אחות ראשית בביה"ח (כ- 8 שנים) עיקר הלווי מתמקד בתכנון אסטרטגי של העתודה הניהולית בביה"ח, חשיבה מחוץ לקופסא, תמיכה בהנהלת הסיעוד המתמודדת עם סביבה דינמית ומשתנה. תיאום בין בעלי תפקידים במערך הסיעוד ובין הסיעוד לרפואה – אחיות אחראיות – מנהלי מחלקות.
קידום תהליכים ושיטות עבודה במח' השונות בהובלתן של האחיות האחראיות. חיזוק בעלי התפקידים וכניסה שיטתית של אחיות בכירות ואחיות  אחראיות לתפקידן. מרגי מלווה אחיות אחראיות חדשות הנכנסות לתפקידן ובונה יחד איתן את מסלול כניסתן לתפקיד בדגש על המעבר לתפקיד ניהולי בכיר. הלווי מתבצע ברמה הפרטנית עם האחות האחראית לבדה ובהמשך עם הצוות הניהולי במחלקה – סגנית וראש צוות.
כמוכן, מרגי מתערבת במחלקות בהן מופיעות בעיות הקשורות בתפקודן של האחיות האחראיות הוותיקות ומסייעת להן בהתמודדות עם קונפליקטים וסוגיות העולות בשטח.
כאחות ראשית וכסמנכ"לית אני רואה ביועצת הארגונית חלק בלתי נפרד מהנהלת הסיעוד. 
גלי וייס, סמכ''ל סיעוד ואחות ראשית המרכז הרפואי שערי צדק

 דניאל, המוסד לבטיחות וגהות
מרגי עוזר מסייעת לנו – המוסד לבטיחות וגהות, כבר למעלה מ 15 שנה, בכתיבת מערכי הדרכה, פיתוחי הדרכה שונים, העצמת תפקידים, הדרכות והכשרות הקשורות לתחום הגורם האנושי, הכשרה והדרכת עובדים לקורס הכשרת מדריכי בטיחות ועוד...  
מרגי מעבירה את החומר הנלמד במקצועיות רבה תוך עמידה בלוח הזמנים ועמידה בתכנים שסוכמו מולה, היא מרצה באופן מובנה ומסודר, תוך התאמת הנושא לקהל ייעד מגוון ומצליחה לשמור על קשב, עניין וריכוז המשתתפים למשך כל הקורס...
המשובים שמתקבלים בסיום כל קורס הינם בציון ממוצע גבוה תוך ציון לשבח את יחסי האנוש של המרצה, מקצועיותה, רגישותה, היכולת לתת מענה לסוגיות המעסיקות את המשתתפים בעבודתם השוטפת  והאווירה הנעימה אותה היא יוצרת בקורס.
בנוסף ליכולת הרצאה טובה, מרגי יוצרת אווירת משפחתיות בהדרכה, מבינה עניין ומגלה ידע בנושאי הבטיחות השונים , נותנת יחס אישי למשתתפים, ומגלה אכפתיות.
דניאל, המוסד לבטיחות וגהות